Symulator jazdy 4D

Najbardziej odjechany symulator jazdy na wynajem w Polsce. Pneumatyczne siedzenie, symulacja poślizgu, ekran sferyczny, opcja 3D.

SimCar

Symulator rajdowy 4D

Realistyczne doznania jazdy!

Co to jest

Simcar Circle1

Sim.Car to niezwykły, wyjątkowy i totalnie odjechany symulator rajdowy na wynajem na wszelkie eventy. 3 silniki sterujące wychyleniem całego siedzenia oraz czwarty symulujący poślizg, czyli obrót całej platformy, sprawiają że jazda tym symulatorem dostarcza niezwykle realistycznych wrażeń z jazdy. 55-calowy ekran sferyczny pozwala na totalne zanurzenie w grze. A do wyboru jest wiele popularnych gier samochodowych, w tym rajdowych, czy Formuła 1!  Szczególnie polecany na imprezy gdzie przeważa męskie grono - choć Pani też lubią poszaleć za kierownicą. Każdy event z udziałem naszego symulatora to gwarancja kolejki gości do zabawy.

Jak to działa

Simcar Circle2

Zajmujesz miejsce

Najpierw zasiadasz w specjalnym rajdowym fotelu. Jeśli zamierzasz jechać naprawdę ostro, możesz dodatkowo zapiąć pasy.

Dostosowanie ustawień

Możesz zażyczyć sobie zmianę samochodu, toru lub dostosować ułatwienia jazdy, takie jak skrzynia biegów automatyczna lub manualna, wspomagania jazdy, uszkodzenia samochodu, itp.

Simcar Circle3
Simcar Circle4

Zamieniasz się w profesjonalnego kierowcę

I jedziesz! W zależności od ustawień gry i poziomu trudności możesz poczuć grę na wiele sposobów. Zawsze jednak możesz poczuć się jak zawodowy kierowca czując najwierniej jak się tylko da wrażenia z jazdy.

Możliwe zastosowania

Dance Heads nadaje się na każdy event. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów i inspiracji:

Imprezy firmowe, integracyjne, konferencje

Któż nie lubi się bawić? Imprezy biznesowe, czyli integracyjne, czy konferencje są również doskonałym miejscem do zabawy i doświadczenia emocji dla gości.

Targi i imprezy promocyjne

Targi i wszelkie imprezy promocyjne to miejsca, gdzie każdy innowacyjny pomysł na przyciągnięcie gości do swojego stoiska jest na wagę złota. Sim.Car może stanowić niecodzienną magnetyczną atrakcją dla odwiedzających targi, przyciągającą na stoisko firmy.
Wiemy, że to działa!

Centra handlowe

Dzisiejsze centra handlowe to miejsca, w których coraz więcej się dzieje. Sklepy oraz same centra organizują imprezy z najróżniejszych okazji chcąc przyciągnąć nowych klientów. Sim.Car będzie stanowić niecodzienne uzupełnienie takich okazji, oferując śmiałą i inną niż wszystkie rozrywkę dla Klientów.

Imprezy tematyczne

Imprezy o tematyce motoryzacyjnej stanowią doskonałe miejsce do wykorzystania takiej atrakcji jak symulator rajdowy Sim.Car. Odpowiednie dopasowanie agendy eventu pod katem obecności takiej atrakcji może spowodować ogromne zainteresowanie gości, o co ostatecznie chodzi.

Funkcjonalność

Obsługa atrakcji dbająca o bezpieczeństwo gosci oraz dopasowanie ustawień do wymagań

Różne gry do wyboru jak rajd, tor, czy F1 oraz możliwość dowolnego regulowania ustawieniami gry, w tym poziomem trudności

Mocne głośniki stereo oddające dźwięki gry

Najlepszy możliwy zestaw kontroli jazdy - kierownica ze sprzężeniem zwrotnym, drążek skrzyni biegów, 3 pedały i hamulec ręczny.

Branding

Każde doświadczenie z Dance Heads może być unikalne. Możemy przygotować dla Państwa dedykowany branding, a logo firmy i grafika mogą pojawić się na:

Na urządzeniu

Wymagania techniczne

Aby Sim.Car mógł spełnić swoje zadanie potrzebne są:

Miejsce
dh_place_ico

Samo urządzenie zajmuje powierzchnię 1,5x1,5m (wys. 2m), jednak wskazana powierzchnia to 2,5 x 2,5m.

Prąd

Potrzebne jest zwykłe zasilanie 230V/2000W.

Logistyka

Przepustowość
group_icon

Maksymalna przepustowość urządzenia to 20 os./h

Transport
minivan_icon

Jesteśmy z Warszawy jednak dojeżdżamy wszędzie.

Montaż / demontaż
wrench_icon

Potrzebujemy ok. godziny na montaż i pół na demontaż urządzenia.
Ze względu na wymiary i ciężar sprzętu wszelkie drzwi, windy i przejścia muszą mieć min. 1,5m szerokości. Nie jest możliwe przenoszenie sprzętu ręcznie (np. schody)

Godziny pracy i gotowość
time_icon

Możemy zakończyć montaż przed czasem pełnej gotowości. Demontaż najczęściej odbywa się zaraz po zakończeniu zabawy.

Galeria

Dołącz do nas

© 2019 Imprero
Stworzone z    przez