Event attractions, phot omosaic wall

Dron budka 360°

Totalnie odlotowa wideobudka 360° w zupełnie nowej odsłonie jakiej jeszcze nie było: autonomiczny super-dron zasilany sztuczną inteligencją filmuje gości z bezpiecznej wysokości i to bez ograniczeń ilości jednoczesnych osób, udostępniając na koniec fenomenalny zmontowany klip! Jedyna taka atrakcja w Polsce.

Dronowa fotobudka 360 to gwarantowany efekt wow!

Dron budka – wideobudka 360° odkryta na nowo!

Mega emocje gwarantowane!

Co to jest

Pixdron Coto

PixDron to zupełnie nowa odsłona coraz popularniejszej wideobudki 360°. Zamiast korzystać z małej i wysokiej platformy z niebezpiecznie i szybko poruszającymi się metalowymi ramionami na wysokości głowy uczestników, całkowicie zrezygnowaliśmy ze zmuszania gości do ograniczania ilości jednocześnie bawiących się osób oraz wchodzenia na jakikolwiek niebezpieczny podest, z którego łatwo spaść podczas zabawy i zaoferowaliśmy totalnie nowe podejście.
Jako pierwsi i jedyni w Polsce zaprzęgliśmy do pracy profesjonalny dron, który porusza się bezpiecznie nad głowami uczestników po zaprogramowanej trajektorii, nad czym czuwa specjalne oprogramowanie zasilane sztuczną inteligencją. 100% bezpieczeństwa + efekt typu „opad szczęki”!

Jak to działa

Na początku, na etapie briefowania

Prosimy Klienta o wybranie jednego ze specjalnie przygotowanych szablonów montażu finalnego wideoklipu tworzonego podczas eventu. Dodatkowo jest możliwość określenia stylu muzyki, dodanie brandingu, a nawet animowanego intro z logotypem Klienta! Możemy też uruchomić opcję losowych efektów, przez co każdy finalny wideoklip jest unikalny.

Potem, ale jeszcze przed startem zabawy

W określonej przestrzeni wydarzenia tworzymy dedykowaną strefę lotu o średnicy od 3 do 5m, ograniczoną pięknymi kolorowymi słupkami świetlnymi. W obwodzie tej strefy znajduje się specjalne lądowisko dla naszego wideo-drona znajdujące się na wyższym stoliku.

Pixdron Strefa
Pixdron Filmowanie

Zaczynamy proces nagrywania

Zapraszamy daną grupę gości do środka naszej strefy lotów. W zasadzie nie ma ograniczeń dla ilości jednoczesnych osób – jest to tylko określone średnicą przygotowanej strefy lotów oraz ilością osób jaka może być widoczna w danej chwili dla kamery bez zasłaniania innych osób. Naciskamy Start i nasz autonomiczny super wideo-dron startuje na wysokość przelotową, a następnie wykonuje dwa idealne okrążenia nagrywając bawiącą się grupę, po czym samodzielnie ląduje na swoim helipadzie.

Zaraz po nagraniu

Natychmiast po wykonaniu filmowania przez dron, przesyła on bezprzewodowo cały surowy klip do naszego systemu przetwarzania, który w kilkadziesiąt sekund przerabia ten klip według wcześniej wybranego szablonu (z zaprogramowaną muzyką, efektami i brandingiem).

Pixdron Efekty
Pixdron Tv

Prezentacja finalnego klipu

Jak tylko klip zostanie utworzony, jest on wyświetlany na dużym ekranie, gdzie goście z danej grupy, która nagrała ten klip, mogą go podziwiać. Jest przy tym zawsze dużo emocji, śmiechu i poczucia integracji.

I co dalej z tym klipem?

Po obejrzeniu finalnego wideoklipu z nagrania goście mogą go sobie przesłać za pomocą dedykowanego stanowiska służącego udostępnianiu materiałów wideo. Na dotykowym ekranie goście mogą przesłać sobie klip w formacie MP4 na swój email lub udostępnić bezpośrednio na swoim profilu na Facebook’u*

* Opublikowanie materiału przez użytkownika na swoim profilu na facebook’u wymaga od niego jednorazowego zalogowania się na swoje konto

Pixdron Sharing

Korzyści w stosunku do klasycznej fotobudki 360°

• Gigantyczny wręcz efekt wow atrakcji – fakt wykorzystania autonomicznego drona do filmowania 360° jest przez gości odbierany jako wielka sensacja i zaskoczenie!

• Bezpieczeństwo – wypadki z wykorzystaniem tradycyjnego spinner’a nie są może bardzo częste, ale się zdarzają: uderzenie rotującym kilkukilowym metalowym ramieniem w ciało (zwłaszcza w głowę!) może mieć bardzo poważne konsekwencje (nasz dron ważny jedynie 250g), a upadek z platformy o wysokości >20cm może grozić poważną kontuzją! Nasz dron jest sterowany nie przez człowieka, a autonomiczny system sterujący napędzany sztuczną inteligencją. Dron posiada szereg czujników bezpieczeństwa, zaś jego śmigła są zabezpieczone specjalną osłoną uniemożliwiającą bezpośredni kontakt

• Brak ograniczeń ilości jednocześnie nagrywających osób – tradycyjny spinner może pomieścić najczęściej maksymalnie 3 osoby (rzadko zdarzają się bardzo duże platformy na 5 osób), jednak uczestnicy nie mogą się wówczas prawie w ogóle poruszać ze względu na ryzyko upadku. Nasza atrakcja nie ma takich limitów – możemy powiększyć średnicę strefy lotów aż do 5m i przyjąć na raz nawet 20 osób, które dodatkowo mogą się dowolnie poruszać, tańczyć i wygłupiać się bez obaw o niebezpieczny upadek

• Zaawansowane opcje przetwarzania źródłowego materiału na finalny klip – możliwość wykorzystania niemal 200 różnych efektów wizualnych, w tym efekty specjalne, dedykowane animacje z logiem klienta do intro i outro klipów, efekty dźwiękowe i muzyka, a nawet możliwość każdorazowego losowego zastosowania efektów, przez co każdy klip będzie unikalny

• Wygodne oglądanie i wysyłka – większość fotobudek 360 działa w oparciu o iPhone'a, który jest całym i jedynym centrum multimedialnym atrakcji, czyli nagrywa klip, przetwarza go, odtwarza i z poziomu którego trzeba ten klip sobie udostępnić, a wszystko na 6-calowym ekranie przymocowanym w niewygodnej pozycji na ramieniu obrotowym. Nasze rozwiązanie składa się z osobnych elementów: finalny klip jest prezentowany na dużym ekranie, a pliki wideo są udostępniane z poziomu dedykowanego wygodnie dostępnego dużego ekranu dotykowego.

Zobacz jak czasami kończy się zabawa ze zwykłą fotobudką 360°

Funkcjonalność

Pixdron Vfx Icon

Bardzo rozbudowane efekty specjalne

Pixdron Branding1 Icon

Statyczny branding wideo

Pixdron Branding2 Icon

Możliwość dodania brandingu w formie animowanego intro i outro

nutka_icon

Ścieżka muzyczna do klipów

Pbt Mix Icon

Losowe efekty specjalne (każde wideo jest inne)

screen_play_icon

Prezentacja finalnego wideoklipu na dużym ekranie

email_icon

Wysyłka klipu na własny email

facebook_icon

Publikacja klipu na swoim profilu facebook

Pixdron Swiatlo Icon

Oświetlenie RGB strefy lotów reagujące na otaczająca muzykę

Branding

Każde doświadczenie z PixDron'em może być unikalne. Możemy przygotować dla Państwa dedykowany branding, a Wasze logo i grafika mogą pojawić się na:

Pxd Klipy Ikona

Wideoklipów

Pxd Email Ikona

W wiadomości email wysyłającej klip

Pxd Koszulka Ikona

Na koszulkach obsługi

Wymagania techniczne

Aby PixDron mógł spełnić swoje zadanie potrzebne są:

Miejsce
Pxd Miejsce Ikona

Obszar lotów zajmuje przestrzeń okręgu o średnicy min. 3m i max. 5m. Minimalna wysokość pomieszczenia to 3m.

Warunki oświetleniowe
Pxd Swiatlo Ikona

Atrakcja wykorzystuje własne oświetlenie i nie są wymagane żadne szczególne warunki oświetleniowe.

Prąd
Pxd Prad Ikona

Potrzebne jest zwykłe zasilanie 230V/1500W.

Logistyka

Przepustowość
group_icon

Jeden lot trwa ok. 1 min., wraz z przygotowaniami 2 min. W jednej sesji może uczestniczyć nawet 10 osób, co daje maksymalną przepustowość na poziomie 300 os./h.

Transport
minivan_icon

Jesteśmy z Warszawy jednak dojeżdżamy wszędzie.

Montaż / demontaż
wrench_icon

Potrzebujemy ok. półtorej godziny na montaż i ok. pół godziny na demontaż.

Godziny pracy i gotowość
time_icon

Możemy zakończyć montaż przed czasem pełnej gotowości. Demontaż najczęściej odbywa się zaraz po zakończeniu zabawy.

Galeria

Dołącz do nas

© 2019 Imprero
Stworzone z    przez