Event attractions, phot omosaic wall

Szkic-foto-bot-budka

Spektakularne i widowiskowe inteligentne szkic-boty napędzane sztuczną inteligencją, które na oczach Twoich gości szybko naszkicują ich portret na podstawie zrobionego im chwilę wcześniej zdjęcia.
Inteligentne szkic-boty to opad szczęki wszystkich gości eventu! Jedyna taka atrakcja w Polsce.

 

Szałowym rozszerzeniem szkicbotów jest połączenie ich z fotomozaiką Mosaix.

 

Pbt Main

Inteligentne eventowe szkic-boty

Emocje gwarantowane!

Co to jest

Pbt Efekt

PicBot to atrakcja eventowa jakiej jeszcze nie było. Jako jedyni w Polsce oferujemy spektakularną multimedialną atrakcję łączącą fotografię, artystyczne szkicowanie na żywo, robotyczną technologię i najnowsze rozwiązania sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. Specjalistyczne roboty w czasie rzeczywistym przetwarzają zrobione chwilę wcześniej zdjęcie portretowe osoby i w ciągu mniej niż 60 s. rysują efekt na papierze.

Totalnie odjechaną opcją tej atrakcji jest jej połączenie z naszym dotychczasowym ultra-hitem, czyli fotograficznym muralem mozaikowym Mosaix, tworząc efekt wow, jakiego Twoi goście jeszcze nie doznali! Więcej 

Jak to działa

Przygotowujemy stanowisko zdjęciowe

Zdjęcia portretowe do szkicowania mogą pochodzić z dowolnego źródła: może to być fotograf i zdjęcia robione z ręki (opcja domyślna), niewielka fotobudka portretowa, a nawet własne selfie gości (poprzez email lub Instagram).

Roboty zaczynają swoją magię

Przesłane natychmiast zdjęcie źródłowe jest chwilę przetwarzane (zamieniane na szkic) i chwilę potem jeden z naszych robotów-artystów rozpoczyna proces rysowania na dedykowanym, fotograficznym podkładzie 10x15cm. Cały proces szkicowania, w zależności od stopnia złożoności, trwa między 30, a 70 sekund.

Pbt Proces 2
Pbt Proces 3

Efekt końcowy gotowy

Po naszkicowaniu obrazek jest gotowy do zabrania przez gościa i może on go podziwiać w całości. Zazwyczaj uczestnicy bardzo chcą zrobić sobie fotkę selfie z własnym szkicem na tle robota artysty, który moment temu szkic ten wykonał – co tylko świadczy o wrażeniu, jakie atrakcja na nim zrobiła!

Udostępnianie finalnych szkiców cyfrowych

Każdy szkic jest zapisywany w wersji elektronicznej i może być udostępniony danej osobie za pomocą naszej dedykowanej stacji dotykowej. Udostępnić można na email i/lub własny profil facebook’owy*

* Opublikowanie materiału przez użytkownika na swoim profilu na facebook’u wymaga od niego jednorazowego zalogowania się na swoje konto

Pbt Proces 4
Combo

Połączenie z muralem mozaikowym!

Atrakcja sama z siebie już jest mocno oszałamiająca dla gości. Ale to nie wszystko na co nas stać! Możemy połączyć PicBot’a z naszym hitowym fotograficznym muralem mozaikowym Mosaix, przez co efekt wow będzie podwójny (jak nie bardziej)!

Wszystkie szkice tworzone przez PicBot’a mogą dodatkowo trafiać na nasz mural mozaikowy w jednej z dwóch wersji:

• Fizycznej – każdy szkic automatycznie jest dodatkowo drukowany jako specjalna, dodatkowo przetworzona foto-naklejka, opatrzona indywidualnym numerem, a właściciel zdjęcia ma za zadanie nakleić tę naklejkę na polu z odpowiadającym jej numerem na dedykowanej dużej tablicy z nadrukowaną siatką ponumerowanych pól. W miarę przybywania kolejnych szkiców z mozaiki wyłania się wcześniej określony obraz: logo, napis, zdjęcie lub key visual. Co więcej, szkice na mozaikę mogą być mieszane z innymi zdjęciami, które robi nasza fotobudka/fotolustro, fotograf eventowy, sami goście jako selfie, a nawet zdjęcia archiwalne klienta.

• Cyfrowej – każdy szkic jest automatycznie dodatkowo przetwarzany i w czasie rzeczywistym trafia na duży ekran jako pojedynczy szkic-piksel finalnej mozaiki, która na koniec eventu utworzy ze wszystkich szkiców określony wcześniej obraz, podobnie jak w przypadku mozaiki fizycznej.

Taka połączona atrakcja to emocjonalny efekt turbo dla gości Twojego eventu! Nie dość, że PicBot jako cyfrowy artysta ekspresowo narysuje portret danej osoby, to jeszcze wszystkie te portrety złożą się razem na jeden wielki pamiątkowy obraz, który może uświetnić jakąś biurową ścianę, a nawet być wydrukowany jako pamiątkowa fototapeta. Nawet w wersji cyfrowej prezentowanej na wielkim ekranie (lub dowolnym nośniku obrazu w przestrzeni eventu, a nawet na żywo na stronie www) fotomozaika ze szkiców dopełni to, co oferuje sam PicBot.

Możliwe zastosowania

PicBot nadaje się na każdy event. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów i inspiracji:

Imprezy firmowe i integracyjne

Eventy gdzie spotykają się ludzie, którzy się znają są doskonałą okazją do integracji podczas wszelkiej zabawy. Wzbudzająca wielki efekt wow atrakcja foto-rysunkowa jest pełną emocji wciągającą zabawą, wykorzystującą efektowną zaawansowaną technologię i oferująca fantastyczny efekt końcowy, doskonale nadający się do publikacji na social mediach.
Szkicbot na event - doskonałe emocje gwarantowane!

Jubileusze firmowe

Rocznica powstania firmy, zwłaszcza okrągła, to dość wyjątkowa okazja w życiu każdego biznesu i jednocześnie okazja do poważnego świętowania. Aby uczestnicy takiego eventu mogli go pamiętać na długo warto dać im coś, co ich zachwyci, wciągnie i zaangażuje w zabawę. PicBot to bez wątpienia atrakcja, która dodatkowo w połączeniu z fotomozaiką pozostawi po sobie silne emocje i wspomnienia, a w firmie pozostawi niezwykły pamiątkowy mozaikowy obraz na ścianę.

Targi

Udział w targach dla firmy to najczęściej okazja do promocji własnej marki i produktów w środowisku branżowym. Stworzenie stoiska, które przyciągnie uczestników to często klucz do udanego biznesu. PicBot z całą pewnością jest gigantycznym magnesem dla targowych gości i szansą dla wystawcy na solidny tłum przy stoisku - zwłaszcza w wariancie mozaikowym!

Szkicbot na targach to gwarantowany magnes do Twojego stoiska dla odwiedzających!

Konferencje

Eventy takie jak konferencje to miejsce spotkań setek, a czasem tysięcy uczestników. W przerwach goście często chcą się zrelaksować od dawki otrzymanej informacji merytorycznej i oprócz kawy często chcą skorzystać z różnych atrakcji. To doskonała okazja dla organizatora, aby zaangażować ich do wyjątkowej zabawy z PicBot’em, aby goście wyszli z niezwykłym szkicowym portretem narysowanym przez robota.

Szkicbot na konferencji to gwarantowany zachwyt Twoich gości!

Funkcjonalność

landscape_icon

Dowolne źródła zdjęć (fotobudka, fotograf eventowy, selfie uczestników, email, Instagram, Twitter, formularz online)

Pbt Mosaic Icon

Możliwość połączenia z foto-muralem mozaikowym w celu utworzenia fotomozaiki ze szkiców (i ew. dodatkowych zdjęć)

Pbt Screen Icon

Możliwość wyświetlania szkiców na dużym ekranie

Roaming Photographer Icon

Mobilny fotograf - robi zdjęcia portretowe gościom poza bezpośrednim miejscem atrakcji

Pbt Selfie Icon

Selfie gości - wysyłane poprzez email i/lub Instagram i dedykowany #hashtag

Pbt Mix Icon

Możliwość łączania szkiców i zdjęć (dotyczy opcji z mozaiką)

Electronic Ico

Mozaika w wersji fizycznej lub tylko elektronicznej

Animation Msx Ico

Animacja 3D tworzonej mozaiki na dużym ekranie

full_screen_icon

Mozaika dowolnej wielkości - od kilkuset do kilku tysięcy kafelków

8k Icon

Finalny plik mozaiki w bardzo wysokiej rozdzielczości

Cloud Storage Icon

Możliwość pobierania zdjęć z chmurowych dysków

Msx Archive Icon

Możliwość ładowania zdjęć archiwalnych przekazanych przed eventem (mix zdjęć ze szkicami)

competition_ico

Konkursy - możliwość uruchomienia konkursu (oznaczone kafelki wygrywają)

Question Icon

Efekt niespodzianki - goście nie wiedzą jaki będzie obraz finalny

Multichannel Icon

Wielokanałowość - goście robią zdjęcia w różnych częściach eventu

Outside Ico

Możliwość zaangażowania uczestników poza eventem (poprzez #hashtagi i emaile)

time_icon

Gwarancja ukończenia mozaiki na czas (system w razie potrzeby dodrukowuje duplikaty)

print_icon

Wydruki końcowych zdjęć (fotobudka)

email_icon

Wysyłka szkicu na własny email

datacollect_icon

Zbieranie danych użytkownika (adresy email - fotobudka)

facebook_icon

Publikacja szkicu na swoim profilu facebook

usb_icon

Zbiorcze nagranie wszystkich zdjęć dla organizatora (USB, CD lub online)

Website Icon

Możliwość umieszczenia animacji mozaiki na dowolnej stronie www

Branding

Każde doświadczenie z PicBot'em może być unikalne. Możemy przygotować dla Państwa dedykowany branding, a Wasze logo i grafika mogą pojawić się na:

Pbt Branding Sketch Icon

Na zdjęciu głównym mozaiki

Pbt Email Ikona

W wiadomości email wysyłającej zdjęcia z fotobudki

Pbt Koszulka Ikona

Na koszulkach obsługi

Dodatki

Szkicboty możemy połączyć z różnymi dodatkami, które dodatkowo uatrakcyjnią całe doświadczenie, pozostawiając uczestników z personalizowaną pamiątką.

Nadruk na koszulkach
Picbot Perso Tshirt

T-shirt z eventu z nadrukiem własnego szkico-portretu? Czemu nie. Możemy wykonywać nadruki na koszulkach - w ograniczonych ilościach nawet na miejscu, dla większych grup dostawa już po evencie.

Nadruk na kubkach
Picbot Perso Kubek

Wszyscy lubimy kubki, a te wyjątkowe i personalizowane zwłaszcza. Możemy wykonywać nadruki na kubkach ze szkiców wykonanych przez nasze szkicboty.
Opcja ta dostępna tylko po realizacji.

Przypinki
Picbot Perso Pin

Przypinki to fajny drobiazg, który może dać wiele frajdy – zwłaszcza, jeśli jest na nich  nasz artystyczny szkic wykonany przez szkicbota.

Wymagania techniczne

Aby PicBot mógł spełnić swoje zadanie potrzebne są:

Miejsce
Pbt Miejsce Ikona

Boty rysujące zajmują standardowy stolik 150x60x70cm. Do tego niezbędna jest dedykowana przestrzeń do robienia zdjęć gościom, z możliwością ustawienia dodatkowego oświetlenia (preferowane jest 3x3m).
Jeśli atrakcja ma działać w połączeniu z fizyczną fotomozaiką, niezbędna jest przestrzeń na: fotobudkę green screen (3x3m) lub fotolustro (1,5x2m), stand mozaiki (2-3x2m) i dodatkowy stół obok 120x60cm.

Warunki oświetleniowe
Pbt Swiatlo Ikona

Wskazane jest, aby miejsce ustawienia urządzenia nie znajdowało się w świetle słonecznym lub innym mocnym (sztucznym) oświetleniu, w szczególności bezpośrednim (reflektor).

Prąd
Pbt Prad Ikona

Potrzebne jest zwykłe zasilanie 230V/2000W (3000W dla wersji z mozaiką).

Logistyka

Przepustowość
group_icon

Jeden szkic od momentu wejścia w strefę foto do finalnego rysunku to max. 2 minuty. Jednak roboty mogą pracować równolegle wykonując kolejne szkice, a samych robotów może być nawet 5 przy wysokich wymaganiach dotyczących przepustowości. Maksymalna zatem przepustowość to 300 szkiców na godzinę (może być konieczna dopłata za dodatkowe boty).
Fotomozaika fizyczna zaś ma przepustowość do 300 osób (fotobudka), bez limitu jeśli chodzi o przepustowość przygotowywania foto-naklejek.

Transport
minivan_icon

Jesteśmy z Warszawy jednak dojeżdżamy wszędzie.

Montaż / demontaż
wrench_icon

Potrzebujemy ok. godziny na montaż i ok. pół godziny na demontaż.
Z opcją fotomozaiki fizycznej potrzebujemy dodatkowo półtorej godziny na montaż (razem 2-2,5) i ok. 1,5h na demontaż.

Godziny pracy i gotowość
time_icon

Możemy zakończyć montaż przed czasem pełnej gotowości. Demontaż najczęściej odbywa się zaraz po zakończeniu zabawy.

Galeria

Dołącz do nas

© 2019 Imprero
Stworzone z    przez