Konfigurator

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, co pozwoli nam lepiej i szybciej dopasować ofertę mozaikowego muralla do Państwa potrzeb.

Mosaix - konfiguracja
Rodzaj Klienta: *

Interesuje mnie mozaika: *
Fizyczna: dowolnej wielkości tablica na której goście naklejają drukowane zdjęcia w formie naklejek
Cyfrowa: dedykowana animacja 2D lub 3D z procesu tworzenia mozaiki możliwa do wyświetlenia na dowolnym nośniku obrazu lub do opublikowania w wersji live na stronie www
Czy masz oczekiwania co do ilości zdjęć na mozaice?
Interesują mnie następujące źródła zdjęć na mozaikę (może być wiele): *
Czy data eventu jest znana? *
Event trwa: *
Czy chcę zaangażować do zabawy osoby spoza miejsca eventu (poprzez social media i email)
Chcę zorganizować konkurs *
Część pól na tablicy jest oznaczona innym kolorem i kto trafi ze swoim zdjęciem w to miejsce wygrywa jakąś nagrodę.
Ze względu na losowy charakter takiej zabawy, zgodnie z polskimi przepisami akcja taka podpada pod loterię i jest w związku z tym regulowana ustawą z 2009r. o grach hazardowych, a co za tym idzie wymaga uzyskania stosownego zezwolenia odpowiedniej Izby Celnej.
Więcej szczegółów tutaj: https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zezwolenia-koncesje-wpisy-do-rejestru/chce-uzyskac-zezwolenie-koncesje-wpis-do-rejestru-dzialalnosci-regulowanej54/proc_1341-zezwolenie-na-loterie-promocyjna
Jakiego typu jest to event? *
Chcę, aby mozaika była postawiona *
Stojak Imprero to dedykowany statyw zbudowany z profili aluminiowych stanowiący ramę na nogach, na której mocowane są płyty z nadrukiem.
W jakiej formie chcę otrzymać mozaikę po evencie?
Miękka – całość drukujemy na miękkim materiale PCV (jak roll-up), a po evencie odklejamy od ścianki nośnej i przekazujemy zwinięte w tubie. Zalety: lekkie i wygodne w transporcie. Wada: aby powiesić trzeba przyczepić do jakiegoś podkładu nośnego.
Twarda – całość drukujemy na grubych płytach PCV i potem w całości przekazujemy je Klientowi. Zaleta: stoją samodzielnie. Wada: trudne w transporcie – duże i ciężkie.
Pośrednia – jak wyżej, tylko cienkie płyty. Zaleta: lżejsze niż Twarde, ale nadal duże i same nie będą stać (zginają się), ale da się powiesić.
Event odbywa się: *
Czy dostarczę zadaszenie dla atrakcji?