Graffit.X - cyfrowa ściana graffiti | Imprero.com

Cyfrowa ściana graffiti

Duży multimedialny ekran graficzny po którym maluje się cyfrowymi sprayami, nawet w kilka osób jednocześnie.

Cyfrowa ściana graffiti

Hit każdego eventu

Co to jest

Graffit.X to bardzo nietypowa i jednocześnie przyciągająca uwagę multimedialna atrakcja na event. Ogromny ekran reaguje na spust specjalnej cyfrowej puszki, którą można malować po ścianie nawet w kilka osób. Urządzenie może działać jako czyste tło do malowania, specjalny szablon główny wyświetlający np. określony produkt do zamalowania lub w formie fotobudki, gdzie fotograf robi gościom zdjęcie, które następnie pojawia się na ścianie do dalszej zabawy. Goście mają do dyspozycji kolory, pędzle, gotowe grafiki i szablony. Graffit.X to doskonały wybór jeśli chodzi o atrakcje na impreze.

Jak to działa

Robimy zdjęcie lub wyświetlamy szablon

Graffit.X to też rodzaj fotobudki. Jedna lub kilka osób ustawiają się przed ścianą i fotograf robi im zdjęcie, które od razu pojawia się na ekranie. Opcjonalnie wyświetlany jest stały szablon w postaci np. promowanego produktu lub logo.

Wyzwalamy duszę artysty

Goście dostają cyfrowe spray’e i zaczynają malować na swoim zdjęciu lub szablonie. Do dyspozycji mają całą paletę narzędzi, w tym różnego rodzaju kreski, kolory, szablony malarskie, czy gotowe grafiki. Doświadczenie jest niemal identyczne jak w przypadku prawdziwego graffiti – z wyjątkiem zapachu farby.

Wszyscy bawią się razem

Proces malowania jak i końcowy efekt mogą być obserwowane przez stojące obok osoby, ale również w innych miejscach poprzez transmisję obrazu na inne ekrany.

Wszyscy bawią się razem

Proces malowania jak i końcowy efekt mogą być obserwowane przez stojące obok osoby, ale również w innych miejscach poprzez transmisję obrazu na inne ekrany.

Możliwe zastosowania

Graffit.X nadaje się na każdy event. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów i inspiracji:

Imprezy firmowe i integracyjne

Eventy gdzie spotykają się ludzie, którzy się znają są doskonałą okazją do integracji podczas wszelkiej zabawy. Malowanie i przerabianie wspólnych zdjęć jest pełną śmiechu wciągającą zabawą, nie wymagającą tyle śmiałości, co inne atrakcje na impreze.
Doskonałe emocje gwarantowane!

Centra handlowe

Dzisiejsze centra handlowe to miejsca, w których coraz więcej się dzieje. Sklepy oraz same centra organizują imprezy z najróżniejszych okazji chcąc przyciągnąć nowych klientów. Graffit.X w takim wypadku pozwala wyzwolić magnetyczną siłę przyciągającą ciekawskich gości dając im możliwość interakcji z marką, logiem, produktem, czy po prostu zabawy z własnymi zdjęciami.

Targi i imprezy promocyjne

Wyświetlając na urządzeniu dedykowany szablon (lub zestaw szablonów do wyboru przez użytkownika) mamy do dyspozycji potężne narzędzie promocyjne, umożliwiające odwiedzającym gościom bezpośrednią interakcję z produktem w niecodzienny i zabawny sposób.

Mapping

Graffit.X można połączyć z technologią mappingu. Wyświetlając na ekranie szablon danego produktu (np. samochodu) użytkownik może malować swoją wersję graficzną przedmiotu, a na obok stojącym prawdziwym produkcie jest wyświetlany na żywo obraz z urządzenia, dając efekt malowania światłem prawdziwego produktu.

Tryb gry i wielowyboru

Tryb gry w Graffit.X umożliwia przygotowanie sporej ilości gier dla dzieci, takich jak składanie obrazka z klocków, kolorowanka, łączenie kropek, fotobudka i wiele innych, a każdy użytkownik może wybrać grę dla siebie z ekranu startowego. Może być też ekranem wyboru kilku scenariuszy zabawy na imprezie firmowej lub promocyjnej.

Funkcjonalność

Duża multimedialna ściana graficzna (3x2m)

Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika

Możliwość rysowania dla 1, 2 lub 3 osób jednocześnie

Pełny zestaw pędzli i kolorów

Gotowe grafiki

Szablony malarskie

Dedykowany szablon główny jako specjalne tło malarskie (np. wizerunek produktu)

Personalizowane tła i warstwy wierzchnie (np. logo)

Zdjęcia na zielonym tle (tła elektroniczne)

Integracja z Instagramem – ładowanie zdjęć z określonym #hashtagiem

Filtry fotograficzne

Zdalny fotograf – zdjęcia z aparatu od razu na ekranie

Tryb gry – możliwość wyboru przez użytkownika określonego scenariusza zabawy

Imitacja dźwięku prawdziwej puszki spray

Rzeczywisty efekt ściekającej farby

Pokaz dotychczasowych zdjęć na zewnętrznych monitorach

Zbiorcze nagranie wszystkich prac dla organizatora (USB, CD lub online)

Zbieranie danych użytkownika (adresy email)

Wydruki końcowych zdjęć

Wysyłka zdjęć na email

Publikacja zdjęć w mediach społecznościowych

Integracja z kodami QR (unikalne kody na zdjęciu do dostępu online)

Rzeczywistość rozszerzona – możliwość zaszycia wideo w zdjęciu

Branding

Każde doświadczenie z Graffit.X może być unikalne. Możemy przygotować dla Państwa dedykowany branding, a Wasze logo i grafika mogą pojawić się na:

Na wszystkich tworzonych pracach

Na wydrukach i zapisanych zdjęciach

Na dedykowanych grafikach

Na szablonie głównym

W wiadomości email wysyłającej prace

Na urządzeniu

Na koszulkach obsługi

Dodatki

Cyfrową ścianę graffiti możemy połączyć z różnymi dodatkami, które dodatkowo uatrakcyjnią całe doświadczenie, pozostawiając uczestników z personalizowaną pamiątką.

Nadruk na koszulkach

T-shirt z eventu z nadrukiem samodzielnie stworzonej grafiki? Czemu nie. Możemy na miejscu wykonywać nadruki na koszulkach dla uczestników.

Nadruk na kubkach

Wszyscy lubimy kubki, a te wyjątkowe zwłaszcza. Możemy wykonywać nadruki na kubkach prac przygotowywanych przez gości.

Wydruk naklejek

Naklejki to fajny drobiazg, który może dać wiele frajdy – zwłaszcza, jeśli jest na nich nasza własna praca artystyczna lub zmodyfikowane zdjęcie.

Koperty na wydruki

Wszystkie wydruki wykonywanych prac możemy umieszczać w personalizowanych kopertach, aby całe doświadczenie z Graffit.X było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Wymagania techniczne

Aby Graffit.X mogło spełnić swoje zadanie potrzebne są:

Miejsce

Samo urządzenie zajmuje powierzchnię 4x2m (wys. 2,3m), jednak wskazana powierzchnia to 4m szerokości i ok. 4m głębokości.

Warunki oświetleniowe

Miejsce ustawienia urządzenia nie może znajdować się w bezpośrednim naświetleniu słonecznym (w tym wewnątrz) oraz przed silnymi źródłami światła (reflektory) i ciepła!

Wskazane jest również, aby miejsce to nie znajdowało się w bezpośredniej bliskości nadmuchów, wentylacji, klimatyzacji i innych silniejszych ruchów powietrza.

Prąd

Potrzebne jest zwykłe zasilanie 230V/2000W.

Logistyka

Przepustowość

Samo urządzenie zajmuje powierzchnię 4x2m (wys. 2,3m), jednak wskazana powierzchnia to 4m szerokości i ok. 4m głębokości.

Transport

Jesteśmy z Warszawy jednak dojeżdżamy wszędzie.

Montaż / demontaż

Potrzebujemy ok. godziny na montaż i tyle samo na demontaż urządzenia.

Godziny pracy i gotowość

Możemy zakończyć montaż przed czasem pełnej gotowości. Demontaż najczęściej odbywa się zaraz po zakończeniu zabawy.

Galeria

Dołącz do nas

© 2017 Imprero
Stworzone z uśmiechem przez