Eddu Yt Mozaika

Foto mozaika Mosaix na konferencji EdduCamp 2019

Witam Was ze świeżutką i gorącą informacją – a tak naprawdę to wideorelacją z jednego z ostatnich eventów z udziałem naszej nowej szałowej atrakcji – foto mozaiki Mosaix.

Ten event to coroczna konferencja organizowana przez Mateusza Grzesiaka pt. EdduCamp i była to edycja jesienna 2019, organizowana w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie w dniach 23-25.08.2019, w której uczestniczyło ponad 1000 uczestników!

Foto mozaika / murall mozaikowy Mosaix był główną i jedyną atrakcją przez wszystkie 3 dni konferencji, dostępną dla uczestników podczas licznych przerw. Mozaika liczyła 900 kafelków (36×25) i zdjęcia na nią pochodziły z dwóch źródeł: przede wszystkim była to stojąca obok fotobudka green screen Fot.On (www.imprero.com/foton), po drugie były to zdjęcia pobierane na żywo z Instagrama z hashtagiem #edducamp, a po trzecie były to zdjęcia robione przez naszego fotografa z różnych miejsc wydarzenia.

Goście bawili się fenomenalnie – mocno wciągnięci w zabawę, mocno pozytywnie zaskoczeni niecodzienną formą i bardzo chętnie biorący udział w zabawie.

Foto mozaika, czy inaczej zdjęciowy murall mozaikowy Mosaix to jedna z najwspanialszych w naszej ofercie. Jeśli zatem interesują Cię atrakcje na event / atrakcje na imprezę – to Mosaix przekroczy wszelkie oczekiwania!

Więcej o atrakcji na www.imprero.com/mosaix

Opublikowano w: ,

Krzysztof Osiak

Entuzjasta technologii, szczególnie tych mogących służyć jako multimedialne atrakcje. Rozwija tę działalność aktywnie od lat wprowadzając innowacje, nowe produkty, unikalne rozwiązania, tworząc najbardziej niezwykłą ofertę multimedialnych atrakcji na polskim rynku.

Dodaj komentarz

© 2024 Imprero
Stworzone z    przez