Videobudka | Imprero.com

Videobudka muzyczna

Pełna śmiechu muzyczna wideobudka, w której można nagrać swój gwiazdorski wideoklip w rytm jednego z hitów.

Muzyczna wideobudka

Zabawa przepełniona śmiechem!

Co to jest

Dance Heads to wyjątkowa videobudka, która będzie idealnym gadżetem na każdą imprezę i wydarzenie. Wykorzystuje ona zaawansowaną technologię filmowo-telewizyjną, która polega na wmontowaniu w czasie rzeczywistym obrazu głów uczestników na teledysk muzyczny. Ta zabawa łącząca obraz i dźwięk z pewnością stworzy niesamowitą atmosferę zabawy, która na długo zostanie zapamiętana przez gości. To jedno z lepszych rozwiązań do wykorzystania na imprezy firmowe i inne eventy.

Jak to działa

Wchodzisz do kabiny

Najpierw wygodnie zajmujesz miejsce w kabinie. Zakładamy Ci specjalną zieloną pelerynkę tak, aby tylko Twoja głowa pozostała odkryta. Za Tobą znajduje się zielony ekran. Potem z bogatej listy utworów wybierasz ten, który podoba Ci się najbardziej, naciskamy Start i…

Stajesz się gwiazdą

Kamera rejestruje obraz, a komputer w czasie rzeczywistym ”wycina” Twoją głowę używając technologii zielonego obrazu Chroma Key i wmontowuje ją na postać tancerza występującego w specjalnie przygotowanym dla danego utworu wideoklipie. W efekcie widzisz na ekranie przed sobą odtwarzający się teledysk z wybraną przez siebie piosenką, gdzie to Ty jesteś Gwiazdą!

Powstaje fenomenalny wideoklip

Efekt jest tak komiczny, że wywołuje u wszystkich salwy śmiechu. Obserwują oni tę zabawę bezpośrednio lub na dużych monitorach na zewnątrz kabiny i stają się częścią tej zabawy, zaraz chcąc być następni.

Otrzymujesz DVD ze swoim teledyskiem

Po zakończeniu nagrania, w przeciągu 2-3 minut, system nagrywa sesję na płytę DVD oraz udostępnia możliwość wysłania klipu na email.

Możliwe zastosowania

Dance Heads nadaje się na każdy event. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów i inspiracji:

Imprezy firmowe i integracyjne

Eventy gdzie spotykają się ludzie, którzy się znają są doskonałą okazją do integracji podczas wszelkiej zabawy. Wspólne nagranie przekomicznych wideoklipów jest skrajnie integracyjną aktywnością i jednym z najlepszych wyborów jeśli chodzi o atrakcje na imprezy firmowe.
Mocno wesołe emocje gwarantowane!

Centra handlowe

Dzisiejsze centra handlowe to miejsca, w których coraz więcej się dzieje. Sklepy oraz same centra organizują imprezy z najróżniejszych okazji chcąc przyciągnąć nowych klientów. Dance Heads może stanowić niecodzienne uzupełnienie takich okazji, oferując śmiałą i inną niż wszystkie rozrywkę dla Klientów.

Konferencje biznesowe

Któż nie lubi się bawić? Nawet konferencje biznesowe mogą być miejscem dla niecodziennej zabawy, a odważni wystawcy mogą skorzystać z Dance Heads jako magnesu dla gości, poszukujących odmiany od sztywnego niekiedy charakteru tego typu wydarzeń. Praktyka pokazuje, że warto!

Targi i imprezy promocyjne

Targi i wszelkie imprezy promocyjne to miejsca, gdzie każdy innowacyjny pomysł na przyciągnięcie gości do swojego stoiska jest na wagę złota. Dance Heads może stanowić niecodzienną magnetyczną atrakcją dla odwiedzających targi, przyciągającą na stoisko firmy.
Wiemy, że to działa!

Festiwale i imprezy masowe

Na wszelkich imprezach masowych jest wielka potrzeba spędzenia niezapomnianych chwil. Dance Heads zawsze gwarantuje wielkie emocje i śmiech, a w takich miejscach jest ich nigdy za dużo.
Byliśmy, więc wiemy!

Imprezy prywatne i wesela

Wesela oraz inne imprezy prywatne to wspaniałe okazje do świętowania ważnych życiowych chwil. Nie ma nic lepszego na dobre wspomnienia niż dużo mocnego śmiechu i wspólna zabawa. Dance Heads zapewnia wszystko to w jednym, a emocje i śmiech są gwarantowane!

Funkcjonalność

Dwóch animatorów dbających przez cały czas o odpowiednią energię zabawy i zaangażowanie gości

40+ utworów muzycznych i teledysków do wyboru

Możliwość nagrywania dla 1, 2 lub 3 osób jednocześnie

60 sekundowe sesje nagraniowe

Każdy od razu otrzymuje swoje nagranie na DVD

Wysyłka nagrania emailem

Śmieszne akcesoria, czyli peruki, kapelusze, okulary

Zbiorcze nagranie wszystkich klipów dla organizatora

Utwory muzyczne na zamówienie – możesz zamówić dedykowaną playlistę na swój event

Branding

Każde doświadczenie z Dance Heads może być unikalne. Możemy przygotować dla Państwa dedykowany branding, a logo firmy i grafika mogą pojawić się na:

Na wszystkich nagrywanych klipach

Na urządzeniu

Na nagrywanych płytach DVD

Na okładkach płyt

W wiadomości email wysyłającej klipy

Na koszulkach obsługi

Wymagania techniczne

Aby Dance Heads mogło spełnić swoje zadanie potrzebne są:

Miejsce

Samo urządzenie zajmuje powierzchnię 3x3m (wys. 2,3m), jednak wskazana powierzchnia to 5m szerokości i ok. 5m głębokości.

Warunki oświetleniowe

Miejsce ustawienia urządzenia nie może znajdować się w bezpośrednim naświetleniu słonecznym (w tym wewnątrz) oraz przed silnymi źródłami światła (reflektory)!

Warunki dźwiękowe

Wskazane jest, aby miejsce to nie znajdowało się w bezpośredniej bliskości mocnych źródeł dźwięku, jak głośniki (np. DJ).

Prąd

Potrzebne jest zwykłe zasilanie 230V/2000W.

Logistyka

Przepustowość

Maksymalna przepustowość urządzenia to 60 os./h

Transport

Jesteśmy z Warszawy jednak dojeżdżamy wszędzie.

Montaż / demontaż

Potrzebujemy ok. godziny na montaż i tyle samo na demontaż urządzenia.
Ze względu na ilość i ciężar sprzętu wolimy miejsca bez długich schodów.

Godziny pracy i gotowość

Możemy zakończyć montaż przed czasem pełnej gotowości. Demontaż najczęściej odbywa się zaraz po zakończeniu zabawy.

Galeria

Dołącz do nas

© 2017 Imprero
Stworzone z uśmiechem przez