40

najczęściej popełnianych błędów
podczas organizacji wesel
i jak im zaradzić
Znaczek

Twoje Wesele to najprawdopodobniej największe i najbardziej złożone wydarzenie jakie przyjdzie Ci organizować w swoim życiu. Jest zatem dość łatwo wpaść w kilka pułapek po drodze, nie mając zazwyczaj szczególnego doświadczenia w tym temacie.

Trzeba jednak pamiętać, że tak samo można łatwo zaradzić wszystkim tym błędom jak i łatwo je popełnić. Warto zatem korzystać z porad, jak chociażby ten poradnik. Powstał on jako esencja doświadczeń wielu profesjonalnych organizatorów weselnych, zarówno z Polski jak i zagranicy.

Jeśli weźmiesz pod uwagę zaprezentowane punkty jest duża szansa, że większość potencjalnych problemów związanych z organizacją Twojego wesela się w ogóle nie pojawi, a Tobie pozostanie być tu i teraz w tym wyjątkowym dniu!

Puzzle
Ar19

Prezentowany poradnik jest bezpłatny

Darmowe White

W zamian chcemy Cię prosić o odpowiedź tylko na jedno pytanie w związku z nową super atrakcją weselną jaką planujemy wprowadzić.

Za 60 sekund będziesz już mieć w rękach nasze cenne opracowanie.

Ar15
O jaką atrakcję chodzi?
Polega ona na umożliwieniu operatorom fotobudek nagrywanie wideo-życzeń od Twoich gości weselnych robiących sobie zdjęcia w budce i cyfrowym ich "zaszywaniu" w drukowanych zdjęciach tak, że w przyszłości będzie możliwość odtworzenia tych życzeń ze zdjęć z albumu przy pomocy smartfona i specjalnej darmowej aplikacji.

Dokument próbny

Jeśli chcesz najpierw zobaczyć kawałek naszego raportu, pobierz próbkę.

Czy zamawiając na wesele fotobudkę z albumem zdjęciowym zapłaciłabyś / zapłaciłbyś dodatkowo ~100zł za opcję wideo-życzeń od Twoich gości, które byłyby zaszyte w wydrukowanych zdjęciach i które w przyszłości mogłabyś / mógłbyś odtworzyć smartfonem skanując fotografie z albumu?


Naciskając Wyślij otrzymasz email z potwierdzeniem adresu. Po kliknięciu na link w mailu otrzymasz kolejną wiadomość z naszym poradnikiem.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na zasady naszej Polityki prywatności.