Banner Blog

40 najczęściej popełnianych błędów przy organizacji wesela i jak im zaradzić – darmowy poradnik

Organizujesz własne wesele?

Zapewne zastanawiasz się, czy jesteś w stanie wszystko ogarnąć i zapiąć na ostatni guzik tak, aby na koniec cała impreza przebiegła według założeń, bez problemów i zostawiła po sobie tylko dobre wspomnienia? No cóż, nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, ze wesele najprawdopodobniej będzie najbardziej złożoną imprezą jaką przyjdzie Ci organizować.

Dlatego we współpracy z kilkoma polskimi i zagranicznymi konsultantami ślubnymi posiadającymi łącznie wiele-dziesiąt lat doświadczenia przy organizacji wesel, zebraliśmy esencję ich wiedzy i dostosowując nieco do polskich warunków stworzyliśmy mini poradnik pt. „40 najczęściej popełnianych błędów przy organizacji wesel i jak im zaradzić.

Poradnik ten jest całkowicie darmowy. Jedyne o co prosimy to o odpowiedzenie na jedno proste pytanie ankietowe związane z nowym super produktem (multimedialną atrakcją weselną), który planujemy wkrótce wdrożyć.

Żeby nie przedłużać, zapraszam poniżej do lektury. Jeśli chcesz, możesz najpierw pobrać krótką próbkę poradnika 🙂

 

Strona z raportem

Opublikowano w: ,

Krzysztof Osiak

Entuzjasta technologii, szczególnie tych mogących służyć jako multimedialne atrakcje. Rozwija tę działalność aktywnie od lat wprowadzając innowacje, nowe produkty, unikalne rozwiązania, tworząc najbardziej niezwykłą ofertę multimedialnych atrakcji na polskim rynku.

Dodaj komentarz

© 2019 Imprero
Stworzone z    przez