30bledow_blog_banner

30 eventowych błędów – darmowy raport

Życie event managera nie jest łatwe. Stres spowodowany wiecznie za krótką dobą, problemami organizacyjnymi, budżetowymi, wysokimi oczekiwaniami Klientów, opóźnieniami i zdarzeniami losu jest częścią codzienności. Szczęśliwe jest też druga strona medalu, czyli wszystko co sprawia, że warto to kontynuować.

Aby ułatwić życie polskim event managerom przygotowane zostało to opracowanie, które jest esencją doświadczenia wielu event managerów, pracujących w różnych krajach, przy różnych eventach, z różnymi Klientami. Być może wiele z tych punktów jest Ci znane lub wręcz oczywiste. Tym lepiej dla Ciebie – znaczy, że nie brakuje Ci profesjonalnej dojrzałości. Być może jednak jeden lub kilka z nich okażą się dla Ciebie cenne – wykorzystaj je po swojemu przy kolejnych okazjach, aby Twój profesjonalizm wznosił się na kolejne wyżyny!

W raporcie znajdziesz listę najczęściej popełnianych błędów podczas organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Lista zawiera 30 punktów, choć pewnie można ich wymienić kilka razy więcej. Te są jednak kluczowe i najczęściej pojawiające się, których unikanie najpewniej wystarczy, aby osiągnąć sukces organizacyjny. Każdy z punktów przedstawia naturę problemu oraz sugerowane działania zaradcze. Z pewnością nie są one idealne w każdych warunkach i oczywiście warto je przefiltrować przez własne doświadczenia i sposób pracy. Nie ulega jednak wątpliwości, że bycie Mistrzem w dziedzinie event managementu polega między innymi na sprawnym unikaniu opisanych tu błędów. Do mistrzostwa zatem!

Raport jest rekomendowany przez Stowarzyszenie Brażny Eventowej (www.sbe.org.pl).

Raport jest do pobrania po naciśnięciu na poniższy guzik:

Przeczytaj raport

Opublikowano w:

Krzysztof Osiak

Entuzjasta technologii, szczególnie tych mogących służyć jako multimedialne atrakcje. Rozwija tę działalność aktywnie od lat wprowadzając innowacje, nowe produkty, unikalne rozwiązania, tworząc najbardziej niezwykłą ofertę multimedialnych atrakcji na polskim rynku.

Dodaj komentarz

© 2019 Imprero
Stworzone z    przez